Обяви 0 За нас Контакти
Продава 3-СТАЕН
град София, Орландовци
210 000 €
410 724.30 лв.

(2 019 €, 3 948.82 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 17:35 на 4 май, 2026 год.
Обявата е посетена 177 пъти.
Площ:
104 m2
Етаж:
1-ви от 8
Газ:
НЕ
ТEЦ:
ДА
Строителство:
Тухла, Ще бъде въведен в експлоатация 2026 г.

Описание на имота:

Титан Пропъртис - офис Хиподрума с радост предлага на Вашето внимание тристаен апартамент в ж.к. Орландовци, София, предлага се за продажба.

Жилището от 104 кв.м се намира на 1-ви етаж в нова осеметажна сграда от 2026 г. Изток/Запад изложение гарантира дневно осветление и комфортна атмосфера.

Разпределението включва дневна с кухненски бокс (20.17 кв.м), основна спалня (15.16 кв.м), втора спалня (11.14 кв.м), баня с тоалетна (4.04 кв.м), отделна тоалетна (1.69 кв.м), складово помещение (1.47 кв.м) и тераса (8.53 кв.м).

Отоплението е на ТЕЦ, а имотът се предлага на шпакловка и замазка, което дава възможност за персонализация. Новото строителство съчетава модерна архитектура и високо качество на изпълнение.

В близост до имота ще намерите:
- Банкомат: Първа инвестиционна банка
- Банкомат: ATM Postbank
- Болница: Национална многопрофилна транспортна болница 'Цар Борис III'
- Лекар: Д-р Димитър Зекин
- Автобусна спирка: ЦЕНТРАЛНА ГАРА

'С нас, вашето търсене на имот завършва с усмивка.'

За оглед на това и други атрактивни предложения, не се колебайте да ни потърсите на посочения телефон или да ни изпратите данните си чрез формата за запитване на сайта.
Реф. номер: 2109685
Особености
Тухла
Асансьор
Контрол на достъпа
За контакт:
0893956331